آموزش طراحی سایت

گرفتن سفارش طراحی سایت با وردپرس

چگونه پروژه طراحی سایت با وردپرس بگیریم؟

گرفتن پروژه طراحی سایت با وردپرس، یکی از دغدغه‌های اصلی طراحان سایت است. امروزه افرادی هستند که زمان زیادی را برای یادگیری طراحی سایت با وردپرس صرف می‌کنند ولی در نهایت نمی‌توانند پروژه طراحی سایت بگیرند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم به صورت کامل و جامع نحوه دریافت پروژه طراحی سایت با وردپرس را خدمت شما عزیزان آموزش دهیم. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله آموزشی از مجله گوگ همراه ما باشید، تا بتوانید به راحتی پروژه طراحی سایت بگیرید و درآمدهای خوبی از این طریق کسب کنید.

گرفتن سفارش طراحی سایت با وردپرس، کار سخت و دشواری نیست. در واقع بعد از فراگیر شدن ویروس کرونا، بسیاری از کسب‌وکارها متوجه شدند که راه‌اندازی یک سایت با وردپرس، چقدر مهم و ضروری است. به همین دلیل اکنون بهترین روش های دریافت سفارش طراحی سایت با وردپرس را خدمت شما معرفی می‌کنیم تا با توجه به شرایط و وضعیت خودتان، بتوانید از یک یا چند روش برای دریافت پروژه طراحی سایت با وردپرس استفاده کنید.

چطور سفارش طراحی سایت بگیریم ؟ معرفی بهترین روش‌ های پروژه گرفتن

به صورت کلی روش های مختلفی برای دریافت پروژه طراحی سایت با وردپرس وجود دارد و هرچه بتوانید از روش های بیشتری برای پروژه گرفتن استفاده کنید، قطعا مشتریان بیشتری نیز به سمت شما می‌آیند. البته ممکن است همه این روش ها برای افراد مختلف مناسب نباشد؛ بنابراین ابتدا همه روش ها را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت از روش های دلخواه خود، اقدام به دریافت پروژه طراحی سایت کنید.

برای گرفتن پروژه طراحی سایت به دنبال مشتری بروید!

شما به عنوان یک طراح سایت با وردپرس، باید هر کاری که از دستتان بر می‌آید برای رسیدن به موفقیت و کسب درآمد انجام دهید. منتظر نباشید که مشتری به سراغ شما بیاید، شما باید به دنبال مشتری بروید. برای مثال باید یک کارت ویزیت، کاتالوگ یا بروشور برای خدمات طراحی سایت با وردپرس آماده کنید و سپس به دنبال مشتریان بروید؛ سعی کنید به توانایی‌هایی که دارید اشاره کنید و اگر نمونه کاری دارید، به مشتری نشان دهید؛ اینگونه به راحتی می‌توانید اعتماد مشتری را جلب کنید. پیشنهاد می‌کنیم که خجالت و غرور را کنار بگذارید؛ خودتان را به افراد مختلف معرفی نمایید و با جلب رضایت آن‌ها، اقدام به دریافت پروژه طراحی سایت کنید.

گرفتن پروژه طراحی سایت با اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی

اگر در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام فعالیت کرده باشید، به احتمال زیاد می‌دانید که چقدر پیج‌های کاری در زمینه “سفارش طراحی سایت با وردپرس” فعال هستند. شما هم با استفاده از همین روش می‌توانید اقدام به پروژه گرفتن کنید. برای مثال همین الان تلفن همراه را بردارید و یک پیج کاری برای خودتان ایجاد کنید. سپس شروع کنید به تولید محتوا در رابطه با “اهمیت سایت” و “چرا باید سایت داشته باشیم”؛ امکان ندارد که بعد از چند ماه نتوانید پروژه های طراحی سایت با وردپرس بگیرید.

دریافت سفارش طراحی سایت با کمک دیوار و شیپور

شاید برای vb شما جالب باشد بدانید که در سایت‌هایی مثل دیوار و شیپور، پروژه های طراحی سایت نیز وجود دارد. یعنی با کمی تحقیق و جستجو در سایت دیوار و سایت شیپور، ممکن است بتوانید پروژه های طراحی سایت با وردپرس بگیرید.

پروژه طراحی سایت با وردپرس در سایت های فریلنسری

سایت‌های فریلنسری کمک بزرگی به طراحان سایت کرده‌اند. شما به راحتی می‌توانید در سایت‌های فریلنسری مثل پونیشا و پارس کدرز ثبت‌نام کنید و از این طریق اقدام به دریافت پروژه طراحی سایت با وردپرس کنید. البته شاید قیمت پروژه ها در سایت‌های فریلنسری بسیار پایین باشد، ولی برای شروع کار می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

نوشته های مشابه

راه‌اندازی سایت شخصی برای دریافت پروژه

اگر در زمینه سئو وردپرس فعالیت کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که یک سایت شخصی برای خودتان راه‌اندازی کنید و بر روی سئو آن کار کنید. اینگونه می‌توانید مشتریان زیادی را با کمک گوگل، جذب کنید.

تبلیغ در سایت‌­های اشتراک ویدیو

سایت‌های اشتراک ویدئو مثل آپارات، بازدیدکنندگان بسیار زیادی در روز دارند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که ویدئوهای مختلفی در زمینه طراحی سایت ایجاد نمایید و در آپارات منتشر کنید. این روش نیز ممکن است که کمک بزرگی به شما کند و بتوانید پروژه های طراحی سایت با وردپرس بگیرید.

کامنت گذاشتن در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی

در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی می‌توانید در زیر پست‌های مرتبط با طراحی سایت کامنت بگذارید و اینگونه پروژه های طراحی سایت با وردپرس بگیرید. البته این روش منسوخ شده است و به احتمال زیاد نمی‌توانید بازخورد مناسبی را از آن بگیرید.

همکاری با پیج‌های اینستاگرام­

شما به راحتی می‌توانید با افرادی که در زمینه‌های طراحی لوگو، گرافیک، UI و غیره فعالیت می‌کنند، همکاری داشته باشید. برای مثال شما می‌توانید افرادی که در زمینه طراحی لوگو، گرافیک و UI فعالیت می‌کنند را تبلیغ کنید؛ در مقابل نیز می‌توانید از آن‌ها هم بخواهید که خدمات “سفارش طراحی سایت” شما را تبلیغ کنند. اینگونه می‌توانید مشتریان بسیار زیادی را به سمت یکدیگر بفرستید و درآمدهای خوبی کسب کنید. (این روش نسبت به روش قبلی، بازدهی بسیار بالاتری دارد.)

دریافت پروژه طراحی سایت با ارسال پیامک و ایمیل‌های تبلیغاتی

یکی دیگر از روش‌های بسیار عالی که می‌توانید برای دریافت پروژه های طراحی سایت از آن استفاده کنید، ارسال پیامک و ایمیل تبلیغاتی به افراد مختلف است. در حال حاضر با کمی هزینه به راحتی می‌توانید بهترین پنل پیامکی ایران (پیامیتو) را تهیه کنید و شروع به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی کنید. مطمئن باشید با کمک این روش نیز می‌توانید سفارش های طراحی سایت بگیرید. البته ایمیل مارکتینگ هم روش بسیار خوبی است، ولی قطعا بازدهی تبلیغات پیامکی بیشتر است.

تماس با آشنایان و دوستان

یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای گرفتن پروژه طراحی سایت با وردپرس می‌توانید از آن استفاده کنید، تماس با آشنایان و دوستان است. به احتمال زیاد در میان آشنایان و یا دوستان شما افرادی هستند که به یک سایت برای کسب‌وکار خود نیاز داشته باشند؛ شما می‌توانید به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و پروژه طراحی سایت بگیرید. 😉

همکاری با دفترهای فنی و مجموعه‌های تبلیغاتی

در تمام شهرهای ایران حداقل یک مرکز کامپیوتر یا مجموعه تبلیغاتی وجود دارد؛ شما می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید که خدمات طراحی سایت با وردپرس را تبلیغ کنند و با این روش سفارش طراحی سایت بگیرید. البته بهتر است که مبلغی را هم برای پورسانت در نظر بگیرید؛ چرا که در غیراین‌صورت ممکن است با انجام این کار موافقت نکنند.

بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا