آموزش طراحی سایت

آموزش نصب قالب زفایر

معرفی قالب زفایر یکی از قدرتمندترین قالب های وردپرسی

قبلاً با خرید و نصب قالب و افزونه ­های وردپرس آشنا شدید. در این آموزش با نصب اختصاصی قالب زفایر و افزونه ­های مربوط به این قالب آشنا خواهید شد.

آموزش نصب قالب زفایر

پس از خرید قالب زفایر(Zephyr)، فایل تکی قالب و افزونه­ های قالب را دانلود کنید.

آموزش نصب قالب زفایر

حال برای نصب قالب زفایر، وارد هاست شده و برروی دکمه ورود به DirectAdmin کلیک نموده و  برای آپلود فایل قالب زفایر، وارد فایل منیجر(Legacy File Manager) شوید.

آموزش نصب قالب زفایر

پس از آن به پوشه public_htmlàwp-contentàthemes بروید. بر روی دکمه upload file to current directory  در پایین صفحه کلیک و فایل فشرده قالب زفایر را آپلود کنید. پس از آپلود قالب به پوشه themes برگشته و با استفاده از دکمه Extract روبروی فایل فشرده قالب، فایل را از حال فشرده خارج نمایید. به این ترتیب قالب روی هاست نصب شده است. حال برای فعال کردن قالب زفایر، در پیشخوان وردپرس، زیرگروه پوسته، قالب زفایر را برای سایت خود فعال نمایید.

نصب افزونه­ های قالب زفایر

باید بدانید قالب بدون افزونه، مانند یک اتاق بدون هیچ وسیله و امکاناتی است. پس حالا افزونه­ های پیش فرض قالب زفایر را که همراه قالب ارائه شده­ اند نصب خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

در هاست مسیر public_htmlàwp-contentàplugins را طی کنید. روی دکمه upload file to current directory  را کلیک کرده و فایل فشرده افزونه ­های قالب وردپرس را آپلود نمایید. بعد از پایان آپلود فایل افزونه­ ها، با دکمه Extract روبروی فایل فشرده، آن را از حالت فشرده خارج کنید. خواهید دید که همه افزونه­ های قالب بصورت پوشه­ های جداگانه در پوشه plugins نصب شده ­اند. برای فعال ­سازی افزونه­ های نصب شده، در پیشخوان وردپرس، زیرگروه افزونه­  هاßافزونه­ های نصب شده، همه افزونه­ ها را فعال نمایید.

آموزش نصب قالب زفایر

حال قالب زفایر و افزونه­ های مورد نیاز آن نصب و فعال بوده و سایت آماده ادامه طراحی است.

بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا