آموزش طراحی سایت

اتفاقات بعد از نصب قالب وردپرسی

تغییرات پیشخوان پس از نصب قالب و افزونه

نصب قالب و افزونه، تغییراتی را در پیشخوان وردپرس به دنبال دارد. در این بخش، تغییرات قالب وردپرس را پس از نصب قالب زفایر و افزونه ­های مربوط به این قالب بررسی می­کنیم.

تغییرات پیشخوان بعد از نصب قالب و افزونه زفایر

پس از نصب قالب زفایر و افزونه­ های پیش فرض آن، متوجه اضافه شدن زیرگروه­ هایی به پیشخوان وردپرس خواهید شد.

اتفاقات بعد از نصب قالب وردپرسی

زیرگروه­ های نمونه­ کارها و نظرات مشتریان برای مدیریت نمونه­ کارهایی که ممکن است برای نمایش در سایت در نظر گرفته باشید . نظرات مشتریان برای مدیریت کاربران و مشتریان سایت به پیشخوان وردپرس اضافه شده است. با توجه به نوع سایتی که طراحی می­کنید، در صورت عدم نیاز به نمونه­ کارها و نظرات مشتریان، می­توانید این دو بخش را غیر فعال کنید.

مهمترین زیرگروه که پس از نصب قالب زفایر ایجاد می­شود. زیرگروه زفایر در پیشخوان وردپرس است.  شما می­توانید مدیریت پوسته زفایر را از این قسمت انجام دهید.

عموماً با نصب افزونه­ ها در وردپرس، زیرگروه­ هایی به پیشخوان اضافه می­شود. مثلاً افزونه ویژوال کامپوزر و یا اسلایدر روولوشن هر کدام بطور جداگانه منویی را به پیشخوان وردپرس اضافه می­کنند.

افزونه­ هایی نیز وجود دارند که فقط باعث یک تغییر ثابت در سایت شده است . این باعث تغییری در پیشخوان نمی­شوند. همچنین توجه داشته باشید، مدیریت بعضی از افزونه­ هایی که نصب می­کنید از طریق زیرگروه تنظیمات یا ابزارها امکان­پذیر است.

نوشته های مشابه

بعضی از شرکت­ های سازنده نیز گزینه تنظیمات افزونه را روی خود افزونه قرار می­دهند . شما می­توانید در پیشخوان وردپرس، زیرگروه افزونه ­هاß افزونه­ های نصب شده به تنظیمات افزونه مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا