آموزش طراحی سایت

ادامه طراحی پروژه محور طراحی سایت

آموزش بخش دوم از طراحی وبسایت

برای ساخت اسلایدر، در پیشخوان وردپرس، منو Slider Revolution را انتخاب کرده و یک اسلاید جدید ایجاد کنید. همچنین می­ توانید در افزونه روولوشن اسلایدر که توسط تیم ابزار وردپرس ارائه شده است دموهای آماده را درون ­ریزی کرده و اسلایدر مناسب با سایتتان را سفارشی کنید.

خرید افزونه روولوشن اسلایدر

اگر بخواهید افکت ­های متحرکی به پس ­زمینه اسلاید اضافه کنید، از منو “تنظیمات عمومیß افزونه­ ها” را انتخاب کرده و افزودنی ” Particle Effect ” را فعال نمایید.

ادامه طراحی پروژه محور طراحی سایت

پس از فعال­ سازی افزونه، به منو “تنظیمات اسلاید” در افزونه روولوشن اسلایدر گزینه ” Particle Eff ” اضافه می­شود. با استفاده از دکمه، آن را Active کنید.

ادامه طراحی پروژه محور طراحی سایت

از قسمت” Particlesß Particle Setting” شکل و نوع حرکت افکت را انتخاب کنید. همچنین از منو “Style” رنگ افکت را تغییر دهید.

ادامه طراحی پروژه محور طراحی سایت

نوشته های مشابه

حال برای فراخوانی اسلایدر در صفحه اصلی سایت المان Slider Revolution را به صفحه­ ساز ویژوال کامپوزر اضافه کنید.  اسلایدی که ایجاد کرده ­اید را در این المان انتخاب کنید. شما میتوانید  کد کوتاه اسلایدر را هم  در برگه صفحه اصلی قرار دهید تا اسلاید در صفحه اصلی نمایش داده شود.

آموزش درون­ریزی اسلایدر روولوشن و فارسی سازی

آموزش ساخت اسلاید خام

ادامه طراحی پروژه محور طراحی سایت

در ادامه روند طراحی سایت می­توانید از لوگو برای معرفی مشتریان، همکاران و… استفاده کنید. برای نمایش تصویر لوگو المان “پیمایشگر” را به صفحه ­ساز ویژوال کامپوزر اضافه کنید.در صفحه تنظیمات پیمایشگر و سربرگ “عمومی” آن، نوع نمایشگر را رسانه(attachment) انتخاب کرده و از کتابخانه پرونده ­های چند رسانه­ ای تصویر لوگو­ها را آپلود کنید. همچنین در سربرگ “نمایش” تعداد ستون­ ها و نوع طرح­ بندی شبکه (گرید) را تعیین کنید.

ادامه طراحی پروژه محور طراحی سایت

از المان “متن فنسی” یا هر المان دیگری که مناسب بود می ­توانید برای اضافه کردن متن برای معرفی لوگوها استفاده کنید.

ادامه طراحی پروژه محور طراحی سایت

بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا