آموزش طراحی سایت

ادامه طراحی پروژه محور طراحی سایت

آموزش بخش ششم از طراحی سایت

project6

طراحی پروژه محور سایت-بخش6

در این قسمت، طراحی سایت پروژه محور که شروع کردیم را تکمیل کرده و بخش­ های بیشتری را به سایت اضافه خواهیم کرد.

جدول قیمت

یکی دیگر از بخش­ هایی که در برخی سایت ­ها که طرح ­های فروش محصول یا ارائه خدمات دارند، جدول قیمت ­گذاری است.

برای اضافه کردن جدول قیمت به سایت، به ردیف موردنظر، المان “جدول قیمت” از مجموعه المان­ های صفحه­ ساز ویژوال کامپوزر را اضافه کنید. در صفحه تنظیمات جدول قیمت، آن را شخصی­ سازی کرده و با تغییر حالت نمایش جدول قیمت، اضافه کردن عنوان، قیمت و… جدول قیمت مناسب و موردنظرتان را ایجاد کنید.

افزونه Go Priceing، یکی از بهترین افزونه­ های وردپرس در زمینه ایجاد و طراحی جدول­ های قیمت­ گذاری بصورت کاملاً حرفه­ ای است. برای ساخت و طراحی جدول قیمت­ های متنوع و حرفه ­ای می­توانید این افزونه را از سایت ابزار وردپرس تهیه و استفاده کنید.

دانلود نسخه اورجینال افزونه Go Priceing

نمایش پست ­ها

پست­ های سایت همان نوشته­ هایی هستند که در قالب مقاله منتشر می­شوند. نمایش پست­ های سایت با عنوان وبلاگ، از اجزایی است که در  سایت ها نمایش داده شده و طرفداران خود را دارد.

از المان “پیمایشگر” برای نمایش پست­ های سایت استفاده کنید. در صفحه تنظیمات المان پیمایشگر، در جعبه “نمایش”، نوع پست­ تایپ نوشته­ ها را انتخاب کنید . از بین مدل­ های مختلف نمایشی که وجود دارد، طرح­ بندی دلخواه و متناسب با سایتتان برای نمایش پست­ ها انتخاب نمایید. همچنین تعداد ستون، فاصله بین ستون­ ها و تغییرات بیشتری را نیز می­توانید اعمال کنید.

نوشته های مشابه

به همین ترتیب با اضافه کردن ردیف و استفاده از المان­ های مختلف، کار طراحی سایت را ادامه دهید. در نهایت با یک سایت جذاب و کاربردی روبرو باشید که از نتیجه آن لذت خواهید برد.

بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا