آموزش طراحی سایت

بهترین صفحه ساز های وردپرسی

بهترین افزونه‌های صفحه ساز وردپرس کدامند؟

در دنیای وردپرس استفاده از صفحه ­سازها اجتناب­ ناپذیر است. شما می­توانید با  به­ کارگیری صفحه ­سازها، صفحات متعدد، خلاقانه و زیبایی را برای سایتتان طراحی کنید.

به کمک صفحه­ سازهای وردپرسی بدون نیاز به کدنویسی و فقط با Drog & Dropکردن(کشیدن و رهاکردن)،در مدت زمان کوتاهی المان­ هایی را به سایتتان اضافه کرده، چینش آن­ ها را انجام داده و صفحات سایتتان را ایجاد کنید.

بهترین افزونه ­های وردپرس

صفحه ­سازهای زیادی در وردپرس وجود دارند که در به­ کارگیری آن­ ها باید سازگاری این افزونه ­ها با قالب وردپرس را در نظر بگیرید. صفحه­ سازهای ویژوال کامپوزر و المنتور، از معروف­ترین و بهترین صفحه ­سازهای وردپرس هستند .این صفحه ساز ها به قالب خاصی وابسته نیستند.  شما در هر قالب وردپرس می ­توانید از این صفحه ­سازها استفاده کنید.امروزه تعداد بسیار زیادی از سایت­ ها با استفاده از این افزونه ­ها طراحی می­شوند.

افزونه­ های صفحه­ ساز ویژوال کامپوزر و المنتور، دارای قابلیت­ های پیشرفته و رابط کاربری ساده است. تنها با چند حرکت موس و دراگ و دراپ کردن المان­ ها، صفحات زیبا، حرفه­ ای و جذابی را خلق می­ کنند . شما می ­توانید طراحی سایت سریع را تجربه کنید.

در ادامه، با استفاده از صفحه­ سازهای ویژوال کامپوزر و المنتور، طراحی سایت را پیش می­بریم.

 

بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا