آموزش طراحی سایت

آموزش جداکننده های جذاب صفحه ساز

اضافه کردن جداکننده به صفحات سایت

استفاده از جداکننده با امکانات قالب

قالب زفایر و قالب ایمپرزا امکانات حرفه­ ای برای جداکننده ردیف ارائه می ­دهند. در صورتی­که سایت شما با قالب زفایر یا قالب ایمپرزا طراحی شده است، برای اضافه کردن جداکننده ردیف، صفحه “ردیف تظیمات” را باز کنید و  سربرگ “جداکننده شکل” را کلیک کنید. در این سربرگ گزینه­ هایی برای جداکننده بالا و جداکننده پایین وجود دارد که با انتخاب هر کدام از آن­ها شکل­ های مختلف جداکننده نمایش داده می­ شود و شما می­ توانید شکل جداکننده مورد نظرتان را انتخاب کنید. گزینه ارتفاع نیز میزان تورفتگی و برآمدگی شکل را تعیین می­کند.

آموزش جداکننده های جذاب صفحه ساز

توجه داشته باشید برای نمایش صحیح جداکننده ­ها، ردیف موردنظر باید دارای رنگ پس ­زمینه باشد. آموزش پس زمینه در وردپرس

استفاده از جداکننده با Ultimate Addons

اگر سایتی شما با قالبی غیر از زفایر یا ایمپرزا طراحی شده است می ­توانید از امکانات افزونه Ultimate Addons برای اضافه کردن جداکننده به ردیف استفاده کنید. همان طور که می دانید افزونه Ultimate Addons، امکانات اضافه و کاربردی را به صفحه­ ساز ویژوال کامپوزر اضافه می­کند.

برای استفاده از جداکننده ردیف با امکانات افزونه Ultimate Addons، در صفحه “ردیف تنظیمات” سربرگ “Effect ” را کلیک کرده و قسمت Separator را فعال نمایید. از جعبه بازشونده “نوع”، شکل جداکننده را انتخاب کنید. همچنین از گزینه “پوزیشن” محل قرارگیری شکل جداکننده و با گزینه “ارتفاع” میزان انحنای شکل جداکننده را تعیین کنید.

آموزش جداکننده های جذاب صفحه ساز

نوشته های مشابه

 

در تصویر زیر نمایش جداکننده ردیف را در صفحه نمونه یک سایت مشاهده می­کنید.

آموزش جداکننده های جذاب صفحه ساز

بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا