آموزش طراحی سایت

معرفی دوره آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی

مقدمات اولیه دوره آموزش طراحی سایت

در این آموزش برای طراحی سایت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده شده است که بدون نیاز به دانش کد نویسی می‌توانید بهترین سایت‌ها را طراحی نمائید. ممکن هست برخی سئوالات در ارتباط با این نوع روش طراحی سایت برای شما پیش بیاید که در این قسمت به برخی از این سوالات پاسخ می دهیم.

چطور بدون برنامه نویسی سایت بسازیم؟

توسط نرم افزارهای CMS که در دنیای اینترنت وجود دارند شما می‌توانید بدون نیاز به داشتن مهارت کدنویسی سایت طراحی کنید. نرم افزار وردپرس آن قدر جامع و گسترده است که اگر در آموزش آن به مهارت کامل برسید می‌توانید بهترین سایت‌ها را طراحی کنید.

برای آموزش طراحی سایت به چه دانش فنی نیاز داریم؟

شما برای آموزش وردپرس و طراحی سایت به هیچ پیش زمینه فنی خاصی نیاز ندارید. اگر دانش کافی کار کردن با کامپیوتر را داشته باشید به راحتی می‌توانید طراحی سایت را یاد بگیرید.

برای آموزش طراحی سایت، محدودیت سنی وجود دارد؟

درکسب وکار اینترنتی هیچ محدودیت سنی وجود ندارد. اگر شما دانش آموز، دانشجو، خانه دار هستید و یا سن شما از مرز 40 و 50 نیز گذشته است، می‌توانید طراحی سایت را یاد بگیرید. فقط بایستی در امر آموزش مداومت، صبوری، پشتکار کافی برای ادامه کار داشته باشید.

آیا رشته تحصیلی در آموزش طراحی سایت تاثیرگذار است؟

اگر شما در زمینه‌ای دیگر فارغ التحصیل شده‌اید ولی دانش کافی کار کردن با کامپیوتر را دارید می‌توانید با ممارست و پشتکار به مهارت کامل در این زمینه برسید و از این راه درآمد خود را کسب نمائید. در حال حاضر بسیاری از افراد مشغول کاری هستند که هیچ ارتباطی با رشته تحصیلی خودشان ندارد و حتی به موفقیت‌های بسیار بزرگی دست پیدا کرده‌اند.

من یک کارمند هستم آیا می‌توانم طراحی سایت انجام دهم؟

اگر شما می‌خواهید طراحی سایت را همراه با شغل خود انجام دهید، قطعا باید وقت خود را برنامه ریزی کنید. در اوقات فراغت خود، با اشتیاق تمام به آموزش بپردازید، زمانتان و فرصت‌هایتان را مدیریت کنید تا نظاره‌گر درآمد اول خود از شغل دوم خود باشید.

ممکن هست بعد از دیدن این سوال و جواب‌ها، شاید بخواهید بدانید بعد از دیدن آموزش‌های وردپرس، به چه روش‌هایی می‌توانم به در‌آمد برسم ؟

نوشته های مشابه

روش‌های کسب درآمد از طریق طراحی سایت

  • برای کسب‌وکاری که دارید سایت طراحی کنید؛ به همین راحتی می‌توانید خدمات یا محصولات کسب‌وکار خودتان را معرفی کنید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.
  • طراحی سایت برای کسب‌وکارهای مختلف (شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و…)
  • استخدام در شرکت‌های طراحی سایت
  • آموزش طراحی سایت در آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای و آزاد
  • فریلنسری (آزاد کاری)؛ یعنی هر زمان که خواستید از سایت‌های مختلف پروژه طراحی سایت بگیرید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

حرفه ای شدن در وب چقدر زمان می‌برد؟

برای حرفه ای شدن درهرکاری بایستی مهارت و دانش خود را بروز کنید. یادگیری وب فقط دیدن ویدئوهای آموزشی نیست، شما بایستی تمرین و ممارست فراوانی داشته باشید. برای یادگیری لازم هست هر روز با سختی های سایت دست‌وپنجه نرم کنید، هر چقدر شما بیشتر یاد بگیرید درآمد شما نیز بیشتر می‌شود.

چرا خیلی از کاربران موفق نمی‌شوند؟

کاربران زیادی در میانه راه، حرکت خود را متوقف می‌کنند. شما بایستی با تمرکز روی هدفی که دارید، به تلاش خود ادامه دهید. مسیر، پر از سختی و دشواری هست و قطعا کسانی موفق خواهند شد که با صبوری کامل و تلاش مستمر، به کار خود ادامه می‌دهند. لطفا افکار منفی را از خودتان دور کنید و به سخنان بیهوده دیگران اهمیت نمی‌دهید؛ مطمئن باشید یک روز به موفقیت بسیار بزرگ و ارزشمندی دست پیدا می‌کنید. 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا