آموزش طراحی سایت

بهترین قالب های وردپرس

بهترین قالب های وردپرس در دنیا کدام است؟

در آموزش­ های قبل متوجه شدید قالب وردپرس چیست و همچنین با روش­ های یافتن بهترین قالب وردپرسی آشنا شدید.

همانطور که می­دانید قالب­ ها ظاهر سایت شما را تشکیل می­دهند ولی باید بدانید برای انتخاب قالب مناسب برای سایت خود به غیر از ظاهر، زیرساخت و کدنویسی تمیز و مطمئن قالب، سئو مناسب و امنیت بالای قالب نیز مهم می­باشد.

در این مقاله قصد داریم بهترین قالب­ های وردپرس را در حوزه­ های چندمنظوره و شرکتی، فروشگاهی و مجله ای خبری به شما معرفی کنیم.

بهترین قالب ­های چندمنظوره و شرکتی

قالب زفایر(Zephyr)

 قالب زفایر یکی از بهترین قالب ­های چندمنظوره و شرکتی می­باشد. این قالب امکانات و انعطاف ­پذیری بسیار زیادی برای طراحی سایت دارد. امروزه سایت­ های زیادی در سراسر دنیا با استفاده از قالب زفایر طراحی می­شوند.

قالب ایمپرزا(Impreza)

 قالب ایمپرزا کاملاً شبیه قالب زفایر است و هر دو قالب توسط یک شرکت و با دو نام متفاوت ارائه شده اند. قالب ایمپرزا نیز برای طراحی سایت­ های چند منظوره و شرکتی مناسب می­باشد.

نوشته های مشابه

قالب سون(The7)

 سومین قالب مناسب و قدرتمند برای طراحی سایت چندمنظوره قالب سون است.

بهترین قالب ­های فروشگاهی

قالب وودمارت(WoodMart)

 قالب وودمارت یکی از بهترین قالب ­های قدرتمند و انعطاف­ پذیر و با امکانات بسیار زیاد برای طراحی سایت­ های فروشگاهی است. این قالب با داشتن ظاهری زیبا برای ارائه محصولات فروشگاهی مناسب می­­باشد.

قالب کات شاپ(Kuteshop)

 این قالب نیز برای سایت­ های فروشگاهی که تعداد محصولات متنوع و زیادی برای فروش دارند بسیار مناسب می باشد.

بهترین قالب ­های خبری مجله­ای

قالب جی­نیوز(JNews)

یکی از بهترین و قدرتمندترین قالب ­های خبری مجله­ ای در وردپرس قالب جی­ نیوز است که برای طراحی سایت­ هایی مثل سایت موسیقی، سایت ­های خبری، سایت­  های دانشگاهی و … می­توانید از آن استفاده کنید. این قالب امکانات مناسبی برای نمایش خبر و مقالات در اختیار شما قرار می­دهد.

قالب جنّه(Jannah)

قالب جنّه نیز برای طراحی سایت­ های خبری و مجله­ ای بسیار مناسب می­باشد.

در پایان یادآوری می­شود گروه ابزاروردپرس قالب­ های اورجینال و بومی شده را در اختیار شما قرار می­دهد. شما می توانید با مراجعه به سایت ابزاروردپرس، ویدئو اورجینال بودن قالب ­ها و پیش­نمایش اختصاصی هر قالب را مشاهده نموده و قالب وردپرس مناسب حوزه کاری خود را تهیه نمایید.

بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا