آموزش طراحی سایت

نکات مهم قبل از خرید هاست و دامنه

اطلاعات لازم قبل از خرید هاست و دامنه برای طراحی سایت

هنگامی که شما برای کاری یا هدفی هزینه‌ای پرداخت می‌کنید، این تصور را نداشته باشید که سرمایه از دست می‌دهید، بلکه شما روی قابلیت‌ها و ارزش‌های خودتان سرمایه‌گذاری می‌کنید.

هزینه خرید هاست و دامنه در مقایسه با موفقیت‌ها و درآمد پیش روی شما مبلغی ناچیز و غیر قابل اندازه‌گیری می‌باشد. پس با اندیشه‌های بزرگ روی آینده کاری خودتان سرمایه‌گذاری کنید. قطعا بهترین‌ها در انتظار شماست.

هاست و دامنه را از کجا بخریم؟

شرکت‌های زیادی برای فروش هاست و دامنه وجود دارند، اما باید شرکت مورد نظر به اندازه کافی معتبر و قدرتمند باشد. قدرت و اعتبار یک شرکت، با داشتن تکنولوژی‌های بروز سرورها، پشتیبانی مطلوب از مشتریان، امکانات مناسب سنجیده می‌شود.

دامنه ir بخریم یا بین المللی؟

در این بخش تفاوت بین دامنه بین المللی وir  را بررسی می‌کنیم و حق انتخاب با شماست که چه پسوندی برای دامنه انتخاب کنید.

معیار قیمت گذاری

 دامنه‌های ir قیمت کمتری نسبت به دامنه‌های بین المللی دارند.

سرعت خرید و ثبت دامنه

برای ثبت دامنه‌های ir بایستی یک شناسه از سایت ایرنیک دریافت کنید و این شناسه را در اختیار شرکتی که از آن‌ها دامنه خریداری می‌کنید، قراردهید. این امر باعث صرف زمان بیشتری برای ثبت دامنه‌های ir می‌شود. درحالی که برای ثبت دامنه‌های بین المللی زمان کمتری صرف می‌شود و ثبت دامنه با سرعت بالاتری انجام می‌گیرد.

معیار تحریم برای دامنه‌های ir

با توجه به تحریم ایران، دامنه‌های  ir ممکن است با برخی مشکلات روبرو شوند، این شرکت‌ها می‌توانند دامنه خود را هم با پسوندir و پسوند بین المللی ثبت کنند، که کاربر با وارد کردن آدرس سایت با هرکدام از پسوند‌ها به همان سایت دسترسی پیدا کند.

نوشته های مشابه
بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا