آموزش طراحی سایت

معرفی افزونه های قالب زفایر

آشنایی با افزونه های قالب زفایر یکی از قدرتمندترین قالب های چندمنظوره

در این آموزش قصد داریم افزونه­ هایی که همراه قالب زفایر ارائه شده ­اند و در قسمت نصب قالب زفایر،  با روش نصب قالب زفایر و افزونه ­های آن آشنا شدید، بررسی نماییم.

آنچه می‌خوانید:

افزونه­ های قالب زفایر

در پیشخوان وردپرس، زیرگروه افزونه­ هاßافزونه های نصب­ شده را انتخاب نموده تا همه افزونه­ هایی را که تاکنون نصب کردید مشاهده نمایید. در ادامه افزونه ­های نصب شده را بررسی می­کنیم.

معرفی افزونه های قالب زفایر

افزونه Akismet Anti-Spam، افزونه ضدهرزنامه می­باشد که درج پیام ­های اسپم را در سایت محدود می­کند. این افزونه برای سایت مفید و ضروری است.

افزونه Contact Form7 که در فارسی به آن فرم تماس7 نیز گفته می­شود یک افزونه فرم ­ساز است. با توجه به افزونه فرم­ ساز قدرتمند Gravity forms، می توانید این افزونه را غیر فعال و حذف نمایید.

به یاد دارید که برای حالت تعمیر و بزودی سایت، افزونه Maintenance را نصب نمودیم. اگر به حال تعمیر در سایت نیاز ندارید، می­توانید افزونه Maintenance را حذف کنید.

وجود افزونه­ های غیرضروری در سرعت سایت تاثیرگذار است. با توجه به عدم نیاز به افزونه Sidebar Widgets by CodeLights، این افزونه را غیرفعال کرده و سپس حذف کنید.

نوشته های مشابه

افزونه Ultimate Addons for WPBakery Page Builder، امکاناتی را به افزونه صفحه ­ساز ویژوال کامپوزر اضافه می­کند که در ادامه طراحی سایت، به آن­ها نیاز داشته و مورد استفاده قرار می­گیرند.

افزونه Upsolution Core بخشی از قالب زفایر را تشکیل می­دهد و افزونه زیرساخت قالب زفایر است و برای ادامه کار ضروری است.

افزونه WooCommerce یک افزونه فروشگاه­ ساز است و برای ابتدای کار طراحی سایت به آن نیاز ندارید. آن را غیر فعال کنید.

معرفی افزونه های قالب زفایر

افزونه فارسی ساز قالب زفایر، برای راست­چین کردن قالب و افزودن فونت­ های فارسی به قالب زفایر استفاده می­شود.

اسلایدر روولوشن یک افزونه قدرتمند برای ساخت اسلایدرهای حرفه­ ای و زیبا در سایت می­باشد.

افزونه ویژوال کامپوزر، یک افزونه صفحه­ ساز حرفه ­ای است و برای ساخت و طراحی صفحه­ های سایت از این افزونه استفاده می­شود.

 

بازگشت به صفحه دوره آموزش طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا